Шаблометр ручний Re2ls Пластик PRO будівельний універсальний Шаблон - лінійка профільний
170 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 290 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 67875845
+380 (66) 040-25-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шаблометр будівельний універсальний Re2ls
Шаблометр - це ручний професійний інструмент для створення складних форм і фігур робочої поверхні з подальшим перенесенням на заготовку. Шаблометр можуть використовувати не тільки "майстри своєї справи". Інструмент завжди стане в нагоді вдома і практично незамінний у господарстві.

Підходить при роботі з:
- деревом
- цеглою
- ФЕМ-плиткою
- гіпсокартоном
- покриттям для підлоги
- м'якими матеріалами
- іншими облицювальними матеріалами
- плиткою

Переваги Шаблометру Re2ls:
- надійний
- фірмовий логотип
- лазерна розмітка
- нержавіюча сталь
- графітові прокладки
- чохол в комплекті

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | Лінійка |
| Вимірювальна шкала | Метрична, Дюйми |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Вимірювально-розмічальний інструмент |
| Робоча довжина | 25 см |
| Тип | Угломеры |
| Призначення | Вимірювання кутів |
| Матеріал | Пластик |
| Країна-виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴










